Kariera

Przez 25 lat nauczyliśmy się jak skutecznie odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Dzięki ogromnemu doświadczeniu, jakie zdobyliśmy przez ten czas, obecnie jesteśmy wiodącym polskim dystrybutorem sprzętu medycznego i akcesoriów medycznych. W swojej ofercie posiadamy najnowocześniejsze produkty światowych liderów w dziedzinie anestezjologii, kardiologii, chirurgii, neonatologii i radiologii. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali.

Wypełniając nasze codzienne zadania aktywnie wspieramy polską służbę zdrowia dostarczając do szpitali produkty najwyższej jakości, by pacjenci mogli cieszyć się zdrowiem i długim życiem. Dołączając do nas, będziesz mógł wspierać nas w wypełnianiu tej misji, jak również realizować się w przyjaznym środowisku pracy, w zespole ambitnych profesjonalistów, którzy chętnie będą dzielić się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem.

Dbamy o to, by nasi pracownicy cały czas dynamicznie się rozwijali. Ważne jest dla nas, by osiągali satysfakcję i zadowolenie z pracy.

Pomóż nam realizować naszą misję – przyłącz się do zespołu PROMEDU.

Aktualnie poszukujemy: